Abyste se cítili po ránu odpočatí a plní energie

sleppNoc je nejdůležitější částí dne. Během vydatného a kvalitního spánku se tělo zbavuje negativních vlivů, stresu a mozek ukládá informace, které přes den načerpal. Obnovují se naše síly i mysl. Že se po ránu rozhodně necítíte vyspalí a odpočatí? Pak je zřejmě něco špatně. Pokud nad svou aktuální situací mávnete rukou, zřejmě si zaděláváte na mnohem vážnější problémy počínaje borcením krční páteře, až po narušení i tak dosti křehké psychiky. Abyste těmto komplikacím předcházeli, je nutno prozkoumat všechny možnosti, díky kterým si můžete užívat dlouhého a ničím nerušeného spánku. Jednou z nich je také inteligentní polštář Blue Gel, který již nikdy nebudete chtít vyměnit za jiný.

V čem tkví tajemství polštáře Blue Gel?

Polštář svým dokonalým spojením moderních materiálů revitalizuje tělo i mysl člověka, působí blahodárně na jeho psychiku a slibuje vydatný spánek, který ovlivní všechny oblasti lidského života. Základem polštáře je unikátní Visco pěna, která se individuálně přizpůsobí tvaru vaší hlavy a skýtá tak dostatek pohodlí a komfortu během celé noci. Pěna podporuje správné držení těla, je odolná vůči poškození i mikroorganismům a roztočům, vyniká svou trvanlivostí a snadnou manipulovatelností. Zapomeňte na zmuchlané polštáře ničící vaši krční páteř. Unikátní materiál chytrého polštáře dokáže s vaším spánkem divy.

Tip na článek:  Díl první: Výmalba bytu – kam se které barvy (ne)hodí

Náš tip: Podívejte se, jak chytrý polštář Blue Gel funguje.

Blue gel jako nezanedbatelná součást chytrého polštáře

Chytrá paměťová pěna však není jedinou složkou, která přispívá k vašemu komfortu a pohodlí během celé noci. Jádro polštáře tvoří speciální Blue gel, který snižuje tlak na vaši hlavu, krk a ramena a zároveň odvádí přebytečné teplo. Tuto vlastnost oceníte během celého roku, nejvíce však zejména v letních měsících, kdy venkovní teploty stoupají k závratným výšinám a usnout v takových podmínkách je často nereálné. Polštář je dále tvořen vnitřním potahem ze síťované tkaniny a potahem vnějším, který lze jednoduše sundat a prát v pračce. Jedná se o inovativní produkt, který je vhodný pro osoby potýkající se s problémy krční páteře, alergiky i astmatiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *