Levné ubytování pro studenty i výletníky

Levné ubytování pro studenty i výletníkyRádi cestujete a poznáváte nové památky? Tradičně se vydáváte s partnerem nebo celou rodinou na výlet po českých hradech a zámcích? Nebo dáváte přednost kultuře, či sportovním aktivitám? Pokud vás toulavé boty zavedou do našeho hlavního města, jistě budete řešit, kde se co nejlevněji ubytovat. Levné ubytování Praha nemusí být nutně pouze výplodem vaší fantazie, natrefit na něj můžete například v lokalitě Prahy 10.

Pro výletníky nebo zamilované páry
Odpočiňte si po náročném dni v komfortně zařízených pokojích příjemného penzionu s rodinnou atmosférou. Jednotlivé pokoje jsou vkusně zařízeny a uzpůsobeny pro jednodenní pobyty, i studentské pronájmy. Potřebujete trošku soukromí a tu správnou atmosféru? Penzion vám dost dobře poslouží též jako hodinový hotel, kde se můžete oddávat příjemným činnostem se svým partnerem nebo partnerkou a nebudete nikým a ničím rušeni. Ať jsou vaše toulky po Praze čistě romantického nebo kulturního rázu, levné ubytování Praha 10 zajisté oceníte. Ceny ubytování začínají na 105 Kč za noc. A to je opravdu velmi zajímavá částka!

Tip na článek:  Chytré nízkoenergetické bydlení s důrazem na detaily

Levné ubytování pro studenty
Studujete v Praze a ubytování na kolejích vás příliš neláká? Co takhle vyzkoušet efektivnější variantu, a zařídit si zde pronájem bez realitky? Ano i tuto možnost můžete využít v rámci penzionu na Praze 10. Neplaťte realitní kanceláři ani korunu, zařiďte si studentské ubytování sami a ušetřete. Pronajmout si můžete jednolůžkový pokoj nebo 2, až 3 lůžkový pokoj. Smlouvu o podnájmu je však nutno uzavřít na minimálně 12 měsíců.

Finančně dostupné ubytování pro zaměstnance
Pracujete na významném projektu v Praze nebo jejím okolí? Pokud má realizace takového projektu dlouhodobější charakter, jistě budete shánět ubytování pro své zaměstnance. Speciální skupinové slevy pro více, než 8 osob by bylo škoda nevyužít.

Jeden myslel na “Levné ubytování pro studenty i výletníky

  • 14.5.2014 (11.51)
    Trvalý odkaz

    Nejlevnější ubytování jsem zažil asi v Karviné a Havířově. Když jsme naposledy jeli do Ostravy tak se nám dokonce lépe vyplatilo ubytovat se v Havířově a nakonec jsme místo jednoho města viděli hned dva. Takže doporučuji zbytečně nepřeplácet.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *