Jak vyřešit nedostatek místa? Jednoduše!

Známe to všichni, návštěva rodinných příslušníků nebo dlouholetých přátel se kapánek protáhla. Někdy může za toto zdržení nějaká ta kapka alkoholu, někdy výborná zábava a v mnohých případech to bývá kombinace obojího. Kde ale svou návštěvu uložit, když vás omezuje prostor? Efektivním a komfortním řešením jsou moderní nafukovací postele, které ve složeném stavu nezabírají téměř žádné místo a jejich nafouknutí je otázkou pár minut. O pohodlnosti zde ani nemusíme diskutovat, nafukovací postel je mnohdy komfortnější, než postel klasická.

Nafukovací postel – praktický pomocník pro každého
Pokoj pro hosty není ani zdaleka součástí každého interiéru a četnost návštěv se s přibývajícím věkem zvětšuje (a to na rozdíl od velikosti bytových jednotek). Proto se jako vhodná alternativa může jevit přenechání vlastní ložnice a nocování na zemi nebo nafouknutí nafukovací matrace na spaní. Tyto matrace působí velmi luxusním a komfortním dojmem, často jsou totiž vyráběny z kvalitních materiálů, které disponují řadou zajímavých vlastností (moderní potisk, snadné čištění, maximální životnost). Další výhodou nafukovacích postelí je jejich skladnost. Pokud rádi cestujete, nemusíte s sebou nutně nosit spacáky, skvěle vám poslouží také nafukovací matrace. Další výhodou je bezpochyby snadná a rychlá příprava provizorní ložnice.

Tip na článek:  Máte malý byt? Osvojte si jednoduché triky, které šetří místo!

Komfort a pohodlí především
Nafukovací postel je po nafouknutí téměř ve stejné výšce, jako postel klasická. Vašim návštěvám tedy nehrozí riziko nachladnutí. Postel je příjemně měkká a vybavená pružinami, které drží její tvar. Nemusíte se tedy bát, že celonoční převalování vaší kamarádky vzbudí polovinu domu. Bojíte se na nafukovací matraci uložit svého strýčka s nějakým tím kilem navíc? Vaše obavy jsou naprosto neopodstatněné, nafukovací matrace totiž dosahují nosnosti až 200 kg.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *