Bytové doplňky se slevou až 70 % – letní výprodeje na Bella Rose!

Bytové doplňky Bella RoseWOW! O to se s Vámi prostě musíme podělit. Na nejoblíbenějším internetovém obchodě s bytovými doplňky právě vypukli velké letní výprodeje.  Ano, řeč je o Bella Rose – výherci Shop roku 2012 ve své kategorii a držiteli zlatého ocenění Ověřeno zákazníky.

Kouzelné dekorace a bytové doplňky tu můžete nyní pořídit se slevami až – 70%!
Vintage a retro styl v duchu skandinávského venkova potěší nejednu romantickou duši. I pár dobře zvolených doplňků promění Vaši domácnost k nepoznání. Vybrali jsem pro Vás tipy na tři dekorace, které najdou své uplatnění v každém interiéru.

Nábytkové porcelánové úchytky – tip první
Jsou malé, dobře padnou do ruky a stojí pár korun. Jak se říká, za málo peněz hodně muziky. Výsledný efekt je totiž neuvěřitelný. Nábytkové úchytky z porcelánu promění i starou kredenc v nadčasový designový kousek. Přesvědčte se sami, prohlédněte si porcelánové nábytkové úchytky na Bella Rose.

Tip na článek:  Materiál má vliv nejen na design koupelny

Tip druhý – japonské washi pásky
Washi pásky jsou vyrobeny z rýžového papíru a slouží k jednoduché dekoraci interiéru. Vyhraje si s nimi každý hračička a kreativní duše. Využít je můžete k přichycení fotografií na stěnu, ozdobě starého nábytku nebo k přilepení poznámek do diáře. Skvělé jsou také při dárkovém balení. Pokud jste alespoň trošku kreativní, uvidíte sami kolik možností využití Vás napadne! Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Tip poslední – bytový textil
Bytový textil je v mnoha domácnostech částo vnímán jako samozřejmost. Každý bytový designér Vám však potvrdí, že dobře zvolený a zkombinovaný bytový textil může za navodění „hřejivosti“ domova a útulnosti patrné na první pohled. Na Bella Rose najdete bytový textil ve skandinávském stylu. Jak se Vám líbí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *