Lumax-nábytek aneb pestrá nabídka pro váš domov

Pexels / Pixabay

Koupili jste si nový byt? Stěhujete se a nemáte žádný vlastní nábytek? Rekonstruujete či pouze toužíte po novém nábytku? Zajímá vás, jaký nábytek je zrovna trendy a kde jej sehnat?. Pak se nechte inspirovat následujícím článkem.

Trendy v bytovém designu

Současným trendem v bytovém designu je zaměření na otevřený rozlehlý prostor v podobě propojení obývacího pokoje s jídelnou, popřípadě s kuchyní. S ohledem na skutečnost, že obývací pokoj s kuchyní a jídelnou představují centrum každé domácnosti, je při jejich zařizování třeba dbát na útulnost. Abyste získali prostor, ve kterém budete rádi trávit svůj čas, zaměřte se na vhodný výběr kuchyňské linky, jídelního stolu se židlemi a sedací soupravy, neboť přesně tyto prvky představují dominanty obývacího pokoje a kuchyně.

Stylový sedací nábytek

Toužíte-li po moderní a nadčasové domácnosti, pak se zaměřte na výběr pohovky, neboť právě sedací souprava je symbolem a centrem obývacího pokoje. V současnosti můžete volit jak rohové sedací soupravy, tak i malé dvoumístné sedačky, které se báječně hodí do velkých i malých prostor. Důležité je vybírat sedací soupravu tak, aby ladila s vaším interiérem, ať už co do barvy, tak i do stylu. Mezi moderní styly pak v současnosti patří jemný severský styl či útulný provensálský styl.

Tip na článek:  Bytová správa vám usnadní práci

Kde vybírat trendy?

Hledáte-li skutečně stylový nábytek o vysoké kvalitě, pak zamiřte na internetový obchod lumax-nabytek.cz, kde najdete nejen pestrou nabídku, ale také zajímavé ceny. Na lumax-nabytek.cz budete moci vybírat nejen nábytek do obývacího pokoje (křesla, obývací stěny, komody, regály, jídelní stoly či skříně), ale také vybavení do dalších místností vaší domácností (postele a stolky do ložnice, nábytek do dětského pokoje či jídelní židle do kuchyně, vybavení do koupelny nebo na balkón) či dokonce vybavení do vaší kanceláře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *