Připravte se na léto již nyní

markyza

Ačkoli si s námi počasí stále pohrává, léto již netrpělivě klepe na dveře. Dokážete si představit lepší relaxaci než odpočinek na terase, či balkoně s výhledem na okolní krásu? Aby vás sluneční paprsky nezaskočily, měli byste se na ně řádně připravit. Efektivní ochranou před přímým sluncem jsou kvalitní markýzy UNIVERS, které jsou vhodné jak pro terasy, tak i pro bytové balkony. Výběr markýz je opravdu obsáhlý a neustále doplňovaný. Nabídnout vám můžeme levnější ekonomické markýzy, ale i markýzy, za které by se nemuseli stydět ani v královském paláci. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná!

Venkovní výsuvné markýzy za skvělé ceny

Ať již sháníte markýzu pro svou rodinnou restauraci s venkovním posezením, terasu nebo balkon, věříme, že nabídka značkových markýz UNIVERS, vyrobených z těch nejkvalitnějších materiálů vás příjemně překvapí. Vybírat si můžete klasické markýzy venkovní – výsuvné nebo markýzy kazetové. Nabízíme také markýzy sloužící k zastínění zimních zahrad, či mobilní markýzy, které můžete umístit na zahradě nebo třeba u bazénu. Konkrétní cena markýzy závisí vždy na několika parametrech. Jedním z nich je typ markýzy, způsob jejího ovládání nebo potřebné příslušenství pro její umístění. Cenovou kalkulaci tedy zpracujeme individuálně dle požadavků zákazníků.

Tip na článek:  Poklad našich zahrady - chutný a zdravý rybíz

Čerpejte zajímavé slevy

V současné době probíhá na webových stránkách společnosti UNIVERS speciální akce, díky které můžete zakoupit novou markýzu s neuvěřitelnou slevou čítající 30 %. Tuto slevu lze kombinovat se slevou ve výši 50 %, která je poskytována na pohony markýz. Uplatněním těchto slev můžete při nákupu markýzy ušetřit opravdu velmi zajímavou částku. Připravte se na léto již nyní a vybavte svou terasu, venkovní zahrádku, zimní zahradu nebo balkon kvalitní markýzou značky UNIVERS. Získáte tak jistotu, že vás sluneční paprsky nijak nepřekvapí a vy si tak budete moci užívat zaslouženého odpočinku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *