Tik, tak, tik… Atypické hodiny 1

Vánoce již sice minuly, ale neobvyklé dárky pro nejbližší jsou aktuální snad po celý rok. V našem prvním díle z celkových tří, se dozvíte o první dvojici netradičních nástěnných hodinách, které zaujmou svojí nevšedností na sto dvacet procent. Budete ještě sami koukat. Vždyť hodiny nemusí pouze informovat o čase.

Není pochyb, že různé nároky klademe na hodiny umístěné v kuchyni, na chodbě… a jiné zase na ty do dětského pokojíčku. Zatímco do staročeské kuchyně těžko zapadnou hravé vychytávky, ale ujmou se tam keramické hodiny, tak v dětském pokoji vyniknou pestré, vtipné hodinové strojky. Výběr je jen a pouze na Vašem vkusu. Jistě si z našich neotřelých kousků zvolíte ten, který padne právě do Vašich prostor jako ulitý. Moderní byty hravě snesou jednoduchý design hodin bez číslic. Chatu plnou dřevěného materiálu zase výborně oživí a doplní klasické dřevěné hodiny. Volit můžete mezi nejedním tvarem základny. Ať už oválně, čtvercové, kruhové či obdélníkové.

Tip na článek:  Dvířka, která zaručují pohodlí pro vás i vašeho psa

Můžete si myslet, co chcete, ale některé kousky, jež jsme pro Vás vybrali, Vás přesvědčí, že hodiny vlastně nepotřebují vůbec žádné číslice. Stačí se orientovat polohou ručiček, anebo jejich mířením na členy rodiny zvěčněných na fotografiích okolo. Je libo nechat kroužit hodinový strojek po gramodesce? Žádný problém, stačí si pořídit první z naší kolekce originálních nástěnných hodin ve tvaru gramofonové desky.

Pokud patříte mezi domácí kutily, jistě Vám nebude proti srsti, pořídit si pouze hodinový strojek, který umístíte na zeď, okolo níž číslice jednoduše namalujete barvou na zdi. Získáte do domu hotové umělecké dílo, které Vám budou sousedé závidět.

Nevybrali jste si? Nevadí! Máme pro Vás připraveny další dva díly našeho miniseriálu o atypických nástěnných hodinách. Můžete se těšit na verze hodin do dětského i obývacího pokoje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *