Tik, tak, tik… Atypické hodiny 2

Pokračování výběru a nákupu atypických hodin právě přichází. V následujících řádcích již na Váš čeká další dvojice neobvyklých hodin na stěnu, na nichž každá návštěva oči nechá. Zažijte ten pocit, kdy nedáváte tchýni pouze recept na výbornou svíčkovou, ale také radu, kde sehnat ty skvělé hodiny, jež Vám visí v obývacím pokoji!

Jistě sami víte nejlépe, že hlavním kritériem pro výběr nástěnných hodin je jejich vzhled, který jde ruku v ruce s přesností. Mnohdy hraje svoji roli i pořizovací cena. Ale dejte si ruku na srdce, kupujete snad hodiny každý měsíc? Jistě, že ne! Cenu tedy nemusíme brát příliš v potaz. Tedy za předpokladu, že nechcete investovat do drahokamy posázených hodin, které mají mimo to i vysokou historickou cenu.

Vybírat můžete z mnoha variant motivů. Originalitě se tu meze nekladou, spíše naopak. Chcete-li mít pověšenou knihu, alias hodiny, žádný problém, anebo snad obrazové hodiny na podkladu mapy světa? Či snad motivy květinové, geometrické, černobílé či barevné, retro nebo moderní? Jestliže fandíte hravým vzorům, nebudou Vám proti mysli ani motýlci, kteří nahrazují číslice. Někomu se jistě mohou zdát mírně kýčovití, avšak pokud je vhodně skombinujete v interiéru, máte úspěch zaručen.

Tip na článek:  Zařizujete obývací pokoj? Poradíme, jak na to!

Stejně vtipně a netradičně působí v dětském pokoji číselník tvořený klasicky čísly od jedné, do dvanácti, při čemž jsou jednotlivé hodiny každá zvlášť na jednom samolepícím kruhu, který si můžete libovolně umístit na zeď.

Již dnes se můžete těšit na závěrečné vydání, kde na Vás čekají opravdu designové třešničky na dortu. Celé tři ciferníky, každý jiný, a přeci mají jedno společné. Číslice byste na nich hledali jen marně. Nebojte, stále z nich ale vyčtete, kolik že je vlastně právě hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *