Bazén nejen na prázdniny 2

Jak už jste se mohli dočíst v minulém vydání našeho miniseriálu o bazénech, které využijete nejen o prázdninách, ukážeme Vám dnes názorně, jaké je to, když máte doma soukromé wellness centrum. Ne, opravdu Vás náklady nezruinují, uvidíte brzy sami, že to není pouze hudba daleké budoucnosti.

Jistě, ne každý má několik desítek tisíc, aby mohl investovat do kompletního plaveckého bazénu dlouhého alespoň deset metrů. Ono se to špatně „plavčí“ na několika málo metrech. Avšak již zmiňované Swim Spa nezabere tolik prostoru, ani tolik nezatíží Vaši peněženku. Díky regulovatelnému protiproudu se z „mála stává hodně“. Opravdu si zaplavete i na několika metrech čtverečních, budete koukat. Můžete volit mezi plavbou proti 2, 4, či snad všem šesti tryskám. Na své si tedy přijdou plavci všech druhů, stylů… Nemusíte mít obavy, že by si ve Swim Spa nezaplavaly i Vaše děti, to ani omylem. Díky teploučké vodě budou tento minibazén milovat.

Tip na článek:  Připravte se na léto již nyní!

Ale teď již ke zmiňovanému domácímu wellness centru. Také jste se neshodli s partnerem, zda si pořídíte bazén, anebo raději vířivku? Žádný problém, jestli jste ještě neslyšeli o kombinaci Swim Spa a vířivky, tak se můžete právě teď seznámit. V místě, kde se dá běžně plavat s protiproudem, si můžete klidně vychutnávat na ergonomicky tvarovaných křeslech a lehátkách i chvilky s vířivkou, kde probíhá kompletní hydroterapie. No, uvažte sami, kdo by to nebral?

Jak vidíte, Swim Spa není bazén v pravém slova smyslu, avšak využití má snad ještě širší, než klasický plavecký bazén v kdejakém aquacentru. Jediné, co Vám úplně nedoporučujeme, je budování tobogánu ústícího do nádrže Swim Spa, za následky bychom tu tedy neručili. Ale v jakémkoli dalším využití Vám bránit nebudeme, jistě si jich najdete více, než dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *