Dětský ráj na pískovišti

Dětský ráj na pískovištiDětská zábava je spojena s mnoha hračkami. K velmi dávné klasice patří hraní s pískem. Máte své oblíbené pískoviště v dosahu? Odepíráte dětem hraní na pískovišti, protože se místo nachází příliš daleko? Vaše děti určitě nebudou nijak nadšené, protože dělání báboviček, prosévání písku, stavění hradů a jiná písková zábava je prostě nezapomenutelná. Děti si vydrží hrát dlouhé hodiny a navíc je to skutečně baví.

Pískoviště na vaši zahradu
Složit na zahradě hromadu písku není zase tak složité. Může se však stát, že přijde prudký déšť, který se postará o odplavení písku a vám nezbude nic. Dětské pískoviště si můžete obstarat již hotové. Stačí ho naplnit a děti si mohou hrát podle libosti. Společnost StepTwo prodává na českém trhu velmi praktická pískoviště s kryty, takže ho po skončení her na písku jednoduše zaklapnete a vnitřní obsah je maximálně chráněný.

Nabízená pískoviště jsou od amerického výrobce Step2 a byla zhotovena z pevného plastového materiálu, který odolává různým vlivům počasí. Všechny typy pískovišť rovněž mají pevné dno – pokud je velké teplo, nebojte se pískoviště proměnit na osvěžující bazének s vodou. Plastové pískoviště Step2 získáte také ve variantách se slunečníkem, kdy bude chráněn písek před znečištěním a vaše děti před nadměrným slunečním zářením. Dopřát si můžete herní stůl s pískem a vodou, kde se nacházejí dvě oddělené části na hraní.

Tip na článek:  Díl druhý: Péče o trávník aneb Komu se nelení, tomu se zelení

Dětská pískoviště si získají vaši přízeň díky svým barvám a zajímavým designům. Populární je pískoviště s víkem ve formě kraba. Krabí pískoviště má klepítka vytvarovaná ke komfortnímu sezení. Jakmile děti hraní omrzí, zaklapnete víko a budete mít jistotu, že se zde nebudou promenádovat vaše domácí zvířata.

Montáže dětských pískovišť jsou velice jednoduché a rychlé. Některé typy se nemusí montovat. Stačí zajistit dostatečné množství písku a máte pro děti ideální zábavu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *