Rekonstrukce v bytě může zasáhnout i dveře

Rekonstrukce v bytě může zasáhnout i dveřeRekonstrukce menších prostorů sebou vždy nese otázku, kde sebrat trochu víc místa? Jistě se najdou mnohá řešení a váš byt se stane daleko útulnější. K získání většího prostoru pomohou také zasouvací dveře. Stačí namontovat stavební pouzdro, do něhož se dveře zasadí a ihned se vaše místnosti promění vzhledově.

Elegantní a praktické dveře

Stačí nahmátnout kliku nebo držadlo a vaše dveře se budou posunovat v pouzdře – ano, může jít i o váš byt. Montáž není nijak složitá. Stavební pouzdro se montuje na již hotovou podlahu – může jít o parkety, dlažbu či jiný druh podlahové krytiny. Pouzdro bude tvořit součást stěny a omítne se společně s ní. Na našem trhu se setkáte hned s několika druhy stavebních pouzder, které se odlišují svým použitím. Některé zajišťují posuv jednokřídlých dveří, jiné dvoukřídlých, přičemž každé zajíždějí do vlastního pouzdra a jezdí jednou spojenou vodící lištou. Například stavební pouzdra JAP 700 Standard jsou nejběžnějšími modely pro jednokřídlé dveře. Jap 710 Komfort jsou zase druhy pro dvoukřídlé dveře.

Tip na článek:  Interiérové dveře vám budou sloužit dlouhá léta

Kdo chce zvolit něco zajímavého, může vyzkoušet fungování druhu, kde naleznete dvoje jednokřídlé dveře, zasouvající se proti sobě do pouzdra, umístěného mezi dveřmi. Dále se setkáte s typem dvojitého pouzdra, kde se dveřní křídla zavírají v jednom směru a paralelně za sebou. Je pochopitelné, že budete potřebovat také vhodné dveře do pouzdra. Obecně se dá tvrdit, že JAP stavební pouzdra se dají jednoduše dohromady se produkty všech výrobců dveří. Kvalitní posuvné systémy vám budou sloužit mnoho let bez výrazného opotřebení.

Při shánění stavebních pouzder Jap a Eclisse se můžete bez obav obrátit na spolehlivé eshopy s rozsáhlým sortimentem od světově uznávaných výrobců. Zárukou vám budou nejen kvalitní stavební pouzdra, ale i garantování nejnižší ceny na našem trhu a rozvoz po celé České republice zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *