Infrasauna pomůže s bojem proti zdravotním problémům

Nadcházející podzimní a zimní čas je startem do většího problémů se zdravím. I obyčejná rýma dovede pěkně znepříjemnit život. Prevence a posilování imunity by se mělo stát součástí každého jedince, který nechce většinu roku zbytečně promarodit. Ke stimulaci imunitního systému skvěle pomůže také infrasauna. A nejde jenom o imunitu!

Výhody infrasauny

Intenzivního pobytu v infrasauně si užívejte alespoň jednou až dvakrát za týden. Díky této době se vám z těla vyloučí škodliviny a účinky poznáte též na vyšší odolnosti proti různým druhům onemocnění. Pobývání v infrasauně zlepšuje prokrvení kůže. Kůži budete mít pevnější a zbavenou nečistot. Díky prohřívání dojde k usmrcení virů a bakterií. Organismus se skvěle detoxikuje a vylepší se i mentální zdraví. Infrasauna je místem výborné relaxace, kde najdete nejen odpočinek, ale i pomoc pro ztuhlé klouby, lupénku, kopřivku, ucpané póry, akné, suchý ekzém a mnoho jiného.

Tip na článek:  Vybíráme velký domácí spotřebič

Infrasaunu můžete mít u vás doma!

Infrasauny se vyrábějí v různých variantách a není problém je umístit i do menšího bytu. Proč mít infrasaunu raději doma? Můžete ji využívat kdykoliv potřebujete a není třeba se ohlížet na provozní dobu. Samotná montáž infrasauny> zabere minimum času. Infrasauny různých druhů nabízí Marimex. Infrasauna Marimex se dá používat už po pěti až deseti minutách po spuštění.

Saunování v nfrasauně je časově a energeticky úspornější. Za jeden cyklus budete mít nižší provozní náklady v porovnání s finskými saunami o cca 10 – 15 Kč. Dá se říct, že několik minut strávených v infrasauně je srovnatelných s dobou jedné hodiny v klasické sauně.

3 tipy pro pobyt v infrasauně:

  • do infrasauny si sebou vezměte vodu, protože se doporučuje pití během užívání sauny,
  • nelehejte si, lepší je sedět,
  • infrasauna je skvělá na hubnutí – zbavíte se nadbytečných kilogramů.
infrasauna
Mehihe / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *