Na pískování jsme opravdu odborníci

Víte, co si představit pod pojmem pískování? A k čemu je dobré takové tryskání? Pokud jste o těchto pojmech, které jsou vlastně právoplatnými synonymy, doposud ještě nikdy neslyšeli, prozradíme vám, oč se jedná. Tryskání neboli pískování je specifickou činností, v rámci které dochází k opracovávání různých povrchů a to za pomocí proudu jemných abrazivních částic. Pískování nalezne uplatnění v mnohých směrech, protože se jedná o velice účinnou a přesto však dostatečně šetrnou metodu, díky které lze odstranit nečistoty nebo nežádoucí prvky z mnohých povrchů a materiálů.

Co lze pískovat?

Nejčastěji pískování využívají majitelé rodinných domků, výrobních hal nebo komerčních objektů. Tryskáním lze zbavit fasádu nečistot a obléci ji tak do nového kabátu snadno a rychle a s vynaložením minima finančních prostředků. Pískováním však můžeme očistit i nestandardní povrchy, mezi které patří například kovy, zdivo či dřevo. Nespornou výhodou je skutečnost, že stroje, které tryskání pískem zajišťují, jsou mobilní, a proto je možné provést tuto proceduru bez zbytečných průtahů třeba i u vás doma.

Tip na článek:  Kompletní průvodce pokládáním kvalitních podlahových krytin

Kde všude tryskání uplatníte?

Kromě výše uvedeného můžeme aplikovat tryskání povrchů pro spoustu dalších účelů. Mezi ty patří příprava povrchu před nanesením nátěrů nebo stěrek, tryskáním můžeme zbavit nejrůznější druhy kovů rzi nebo touto metodou očistit významné památky, které je možno následně restaurovat. Jak můžete sami vidět, pískování je metodou, která nalezne uplatnění v mnohých oblastech. Cena samotného procesu se různí. Zpravidla se však pohybuje v rozpětí od 70,- Kč do 700,- Kč/m2.

Mám zájem o pískování – co dál?

Pokud vás tato metoda zaujala a máte o ni zájem, neváhejte nás kontaktovat. Specializujeme se primárně na pískování, kde vám můžeme nabídnout svých profesionálních služeb. Tryskání provádíme systémy německého výrobce TORBO, které jsou velmi kvalitní a umožňují mobilní tryskání bez nutnosti napojení na externí media. Využijte našich služeb a převlečte i svou fasádu do nového kabátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *