Kuchyně a vestavěné skříně na míru

Kuchyně a vestavěné skříně na míruModerní bydlení vyžaduje nápaditost a také schopnost se elegantně vypořádat i s menším prostorem na nábytek. Chcete si zachovat vlastní styl a zároveň byste rádi zvolili něco praktického a kvalitního? Odborníci na interiéry jsou tu pro vás a poradí s řešením vybavení každého soukromého nebo firemního prostoru a místnosti.

Komfort při užívání vestavěných skříní
Vestavěné skříně tvoří pěkný a praktický doplněk současných interiérů. Nabídnou vám nejen dostatečný úložný prostor, ale zvolený vnější vzhled může oživit vaše vnitřní prostory. Výhodou je, že si můžete vybrat, jak bude vnitřek skříně uspořádán. Zvolíte si počet polic, zásuvek, prostor na pověšení oblečení na šatních tyčích. Značnou úsporu místa zajistí posuvné dveře. Vestavěné skříně se svým provedením hodí do různých místností – do ložnice, předsíně, kanceláře, obývacího pokoje. Není problém stvořit vestavěnou skříň do podkrovních bytů, do koutů, výklenků a zkosených stropů.

Tip na článek:  Díl druhý: Výmalba bytu – kam se které barvy (ne)hodí

Skříně využijete na uložení všedního i slavnostního oblečení, na různé knihy, dokumenty, sbírky a jiné věci. Při zhotovování zakázky se ani firma JN interier nevyhýbá zajímavým designům a dobré ceny. Před realizací přijede na místo technik a daný prostor vyměří, následně se montuje vestavěná skříň dle dohody.

Moderní kuchyně na míru
Kuchyně patří představuje hlavní součást našich domovů a není místem jenom k vaření a jídlu, ale také k setkávání rodiny, přátel a známých. Vestavěná kuchyně vám pomůže využít celý prostor, který máte k dispozici na kuchyňskou linku. Je pochopitelné, že se bude počítat s umístěním varných desek, myčky na nádobí a trouby na pečení. K realizaci se využívají moderní materiály a doplňky. Jestliže využijete služeb firmy JN interier, můžete využít možnosti zpracování grafického 3D návrhu zdarma. Díky tomu budete mít názornou představu o konečném designu vaší kuchyně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *