Ušetřete bytový prostor 1

Ptáte se nás, jak zaručeně a pohodlně uklidit rychlostí, které se nevyrovná ani mávnutí kouzelného proutku? Existuje mnoho způsobů. Od najmutí hospodyňky až po nástup do bradavické školy, kde Vás uklízet naučí. Jistě, můžete se dát i k armádě. Ale co třeba nejrůznější kontejnery nejen na hračky, bedýnky a podobné vychytávky? V dnešním prvním díle z připravované dvojice článků o šetření bytového prostoru Vám přiblížíme chytré regálky, které si zvládnete zhotovit sami doma.

Vše Vám bude skvěle sloužit k dennodennímu udržování pořádku v dětském pokoji, stejně jako ve Vaší ložnici či obývacím pokoji. Vyrobíte si svépomocí malé regály, kam všechny úložné bedýnky „zaparkujete“, získáte navíc i odkládací plochu vhodnou také k sezení.

Skoncujte hravě a rychle s veškerým hledáním věcí po celém pokoji. Pořádek je polovina úspěchu, jak říkávaly naše babičky a prababičky, a měly pravdu. Vždyť když umístíte vyrobené regály na chodbu, rázem se promění v ideálního parťáka při obouvání bot v zimě i v létě. Jestliže máte větší množství bot, které nosíte opravdu jen sporadicky, nevěště hlavu s tím, kam je ubytovat. Zastrčený boxík uvnitř našeho zmiňovaného regálu vše vyřeší.

Tip na článek:  Tři dny ruční práce, které si navléknete na zápěstí

Stejně vychytanou záležitost, ne-li daleko lepší, představují i libovolné boxy o rozměrech maximálně 0,6 metru x 0,5 metru x 0,5 metru, tedy velikosti takové lavičky. Když naskládáte několik boxů do jednoho regálu nad sebe, ušetříte bytový prostor na maximum. Věřte, že to je daleko praktičtější, než věčně otevírat skříňku s poličkami, ze kterých na Vás neustále vypadávají hračky, kterými každá police jen přetéká.

V druhém díle na Vás čekají další dvě vtipné a nápadité možnosti, jak ušetřit drahocenný bytový prostor – hravé kostky a boxy na hračky. Máte se nač těšit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *