Nové byty Praha

Nové byty PrahaV Praze máte vždy k dispozici dostatek bytů. Ovšem, ne všechny vám budou vyhovovat lokalitou, cenou a svým okolím. Jelikož investice do vlastního bydlení není nikdy malá, nejprve si projděte více nabídek na pražské bydlení.

Jak si vybrat byt v Praze?

Ujasněte si své priority. Potřebujete levné bydlení, komfortní nebo snad luxusní? Důležité je zajít do zmiňované lokality a ověřit si, jak daleko máte stanici metra, tramvaje, autobusu. Zda se v dosahu dají dobře nakoupit potřeby běžného života, jak je to zde se službami kadeřníků, masérek, kosmetiček a jestli stojí poblíž zábavné nebo sportovní centrum pro využití volných chvil.

Byty prodej Praha se uskutečňují i ve velmi atraktivních lokalitách. Zkusit můžete Dolní Počernice, kde jsou k dispozici byty v blízkosti parku a golfového hřiště. Jednotlivé bytové jednotky mají vysoký standard a určitě nezklamou i náročnější klienty. Zajímat se můžete i o nabízené byty v rámci projektu nízkoenergetických domů. Zájemci se mohou ucházet o koupi až 54 nových bytů v typech 1+kk, 3+kk i 4+kk. Dvojice bytových domů má jedny společné podzemní garáže.

Tip na článek:  Kancelářské potřeby a vše pro firemní či domácí office na jednom místě

Určitě vás potěší přiměřená cena. Byty Praha 9 hledejte na severovýchod od historického středu Dolních Počernice. Bytový celek se jmenuje „V Čeňku“ a komfortní bydlení je spojeno s nízkými náklady na vytápění, nezatěžováním životního prostředí a navíc máte výlety do přírody na dosah.

Nové byty Praha seženete i v jiných lokalitách. Komplex novostaveb Praha Vinohrady pod názvem Rezidence Korunní nabídne pohodlné a moderní byty. Vnitřek objektu vyplní lavičky, zeleň a dvůr s vodní plochou. Projekt BelariePark zase nabízí byty v Praze 4 – Modřany. Prostor za domem si oblíbí hlavně sportovci, protože tam najdou cyklostezku a in-line trasu. Obytný projekt počítá nejen s byty, ale i s garážemi, kočárkárnami, sklepními kójemi apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *