Vchodové dveře v atraktivních designech

Vchodové dveřeKolikrát jste už prošli vchodovými dveřmi do vaší firmy, domu a jiného objektu? Určitě nesčetněkrát a tím pádem už přestáváte vnímat, jak vlastně vypadají vaše dveře. S novými designy si znovu začnete všímat, kam vcházíte. A ani klienti firmy, zaměstnanci nebo členové domácnosti neprojdou jen tak bez zájmu.

Pěkné a bezpečné dveře
Dveře většina lidí vybírá podle vzhledu, ale je potřeba myslet i na kvalitní provedení a bezpečnost. Spojení neotřelého designu, důsledného propracování detailů a bezpečnostních prvků podle norem EU vám dá jistotu, že si skutečně budete zavírat kvalitními dveřmi, které se nezničí jen tak. Online nabídky dveří vám dávají možnost si vybírat v klidu domova a zároveň obhlédnout daleko větší sortiment než v kamenných prodejnách. Připojené informace prozradí, jaké mají dveře rozměry, barevné zhotovení a jiné vlastnosti. Přehledný online katalog dveří najdete na www.perito.cz. Připraveny jsou nové druhy dveřních výplní s vylepšenými vlastnostmi v porovnání s běžnými.

Tip na článek:  Podlahové mycí stroje jako moderní pomocníci

Výplně podle vašich představ
Dávno jsou pryč doby, kdy se výplně dělaly ve čtvercích, obdélnících a obloučcích. Výplně mohou mít různé tvary s menšími i většími rozměry. Mohou být libovolně zahnuté, zkosené a jinak vytvarované. Vchodové dveře vyplní jeden i více tvarů. Záleží na vašem vkusu. Výplně Perito vám v současnosti nabízí například GFK. Jde o speciální sklolaminátové povrchové desky GFK, které překrývají dveřní plastové křídlo. K výhodám patří kromě originálního designu: konstrukční pevnost, výborné tepelně-izolační vlastnosti a jednoduchá údržba.

Technologické možnosti lisované syntetické pryskyřice (HPL) dokonale imitují dřevěné vstupní dveře. Skutečně budou vypadat jako ze dřeva a navíc si mají i dostatečnou pevnost, tvrdost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V HPL sérii si vyberete z mnoha druhů imitací dřeva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *