Zahrajte si Pou

Hra Pou
Hra Pou

Slyšeli jste už o hře Pou? Pokud ne, tak o hodně přicházíte! Tato novinka je jediná svého žánru a nyní je k dispozici pro Vaše mobilní zařízení a osobní počítač! Smysl hry  je starání se o virtuálního mazlíčka jménem Pou, který je podivné stvorení, tvarem připomínajicí malý kopeček.

Hru Pou si můžete zdarma stáhnou na Google Play, nebo i na App Store, pokud samozřejmě vlastníte telefon, přehrávač, nebo tablet od značky Apple. Hra zabírá velmi málo místa v telefonu, přibližně 15 MB z Vašeho úložného prostoru. Výhodou je, že jí můžete spustit na jakýmkoliv zařízení s operačním systémem Android, nebo iOS a bez problému poběží i na počítači. Verzi pro počítač popíšeme v jiném článku a nyní se zaměříme především na hru samotnou, jak z hlediska grafického, tak i z hratelného.

Hra Pou (www.hrapou.cz) má velmi barevné a veselé rozhraní, které Vás z prvního pohledu zaujme a bude Vás radovat při každém jejím spuštění. Ovladání hry je velmi lehké a bez zbytečných komplikací, všechny úkony a funkce jsou znázorněny v přehledných ikonkách, které i bez popisků zřetelně popisují svou funkci. Poua máte po celou dobu na hlavní obrazovce a také je jasně zřetelný přehled a statistika. Hra je určena především pro mladší generace uživatelů, ale bavit se u hraní Poua budou určitě i dospelí. Svou jednoduchostí a časovou nenáročností Vám může zkrátit chvilky, kde máte několik minut volného času, ale věnovat se jiným věcem nemůžete, tak se místo toho nudíte a nic neděláte. Také aplikace příjemně překvapuje svými obnoveními, která se vydávájí celkem často a vždy přinesou něco nového a také opraví chybičky předešlé verze.

Tip na článek:  Anhydritová podlaha vs. beton – která technologie vyjde ze souboje lépe?

Hra Pou je běh na dlouhou trať, o svého mazlíčka se staráte a on roste, odemykáté nové doplňky, zkoušíté různé kombinace oblečení a každý den se děje v pokojíčku Poua stále něco nového. Je pouze na Vás kolik hodin denně věnujete Pouovi, ale na tom záleží, jak bude následně vypadat a jaký bude jeho ukazatel zdraví. Každý si tedy může vytvořit svého miláčka dle své fantazie a žádná omezení v daném případě neexistují! Pou je ke stažení zdarma, tak proč váhat a nezkusit? Jak se říká, za zkoušku nic nedáš!

O své zkušenosti s Pou se můžete podělit i na Facebook stránce www.facebook.com/hrapoucz.

Jeden myslel na “Zahrajte si Pou

  • 3.8.2013 (15.58)
    Trvalý odkaz

    Pěkný článek. Hra mě opravdu chytla, vzpomněl jsem si na Tamagotchi, které jsem hrál jako malý:-).

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *