Pár vychytávek pro vaše pohodlné bydlení

venkovní roletyLéto je již konečně v plném proudu. Ačkoli jsou venkovní teploty spíše podprůměrné, meteorologové stále slibují, že opravdových veder si ještě dostatečně užijeme. Nejvyšší čas zamyslet se nad vhodným opatřením oken, se kterým budete moci efektivně regulovat intenzitu slunečních paprsků dopadajících do vašeho interiéru. A s letními vedry souvisí také několik dalších problémů. Jedním z nich je také obtěžující hmyz, který dokáže znepříjemnit i sebevíce pohodovou chvilku. Jak se bránit slunečním paprskům i hmyzu vám poradíme o pár řádků níže.

Venkovní rolety jako ochrana před sluncem i zvědavci

Ačkoli je slunce důležité, v mnohých ohledech může být rušivým – ba i obtěžujícím elementem. Jak tuto skutečnost změnit? Odpovědí mohou být moderní venkovní rolety, díky kterým můžete uchránit svůj interiér před přílišným počtem slunečních paprsků nebo zvídavými zraky okolí. Rolety jsou vyráběny v několika designových variantách i rozmanitém barevném provedení. Jejich ovládání je možné buďto manuálně nebo motorově – vždy záleží na vašem konkrétním výběru a požadavcích, které v rámci koupi nových rolet stanovíte.

Tip na článek:  Sprchové sety jsou moderním prvkem, jenž uspoří místo

Otravný hmyz už na vás nemůže

Komáři, mušky, vosy i včely – tak všichni tito a spousta dalších hmyzích návštěvníků vám může zejména v horkých letních měsících znepříjemnit rodinnou oslavu, či příjemné chvilky s přáteli a vašimi nejbližšími. Efektivní ochranou před těmito nezvanými návštěvníky jsou speciální rolety se sítí proti hmyzu. Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto nezbytného okenního doplňku, získáte jistotu klidných nocí bez bzučivých narušitelů a dnů, v jejichž průběhu vám nebude kolem hlavy a chutných pokrmů kroužit smečka otravných hmyzáků. Venkovní rolety a rolety proti hmyzu včetně celé škály dalších produktů zakoupíte v e-shopu unoal.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *