Luxusní bydlení na Praze 6 nese název Rezidence Šafránka

safranka2Nároky na bydlení se v posledních letech rapidně zvýšily. Uspěchaná doba si žádá své, není se proto čemu divit, že stoupá zájem po netradičních developerských projektech, které vás hned na první pohled dostanou svou jedinečnou vizuální koncepcí, luxusem a neskrývaným komfortem. Všechny tyto vlastnosti splňuje také exkluzivní projekt Usedlost Šafránka, který můžete nově nalézt na Praze 6.

Luxusní byty pro náročné rezidenty

Malebná usedlost Šafránka vznikla v rámci citlivé rekonstrukce původní viniční usedlosti ze 17. století. Své jedinečné historické kouzlo si však Šafránka ponechala také do dnešních dnů. Usedlost nabízí luxusní byty o dispozicích 1+kk, až 5+kk s vlastním parkovacím stáním a veškerou občanskou vybaveností situovanou v blízkém okolí. Oplocený areál usedlosti Šafránka charakterizuje  4500m2 plochy, 12 krytých a 18 vnitřních parkovacích míst, čtyři luxusní domy a 14 kvalitně zařízených bytů.

Tip na článek:  Uvažujete o hypotéce? Teď je na ni nejvhodnější doba!

Jaké výhody můžete v rámci svého nového bydlení čerpat?

Každá ze čtyř vil, které usedlost tvoří, nabízí kromě luxusních bytů také nebytové prostory, které lze využít ke komerčním účelům. Celý areál je hlídán profesionální ostrahou po dobu 24 hodin denně. O bezpečnost svou nebo bezpečnost svých nejbližších se tedy rozhodně strachovat nemusíte. Rozhodnete-li se pro koupi luxusního bytu v Šafránce, získáte kromě kvalitně vybavené bytové jednotky situované v nádherném historickém komplexu možnost navštěvovat areálovou zahradu, saunu, bazén nebo vinný sklípek s jedinečnou atmosférou.

Kde najdu více informací?

Pokud vám Usedlost Šafránka učarovala stejně jako nám, není nic jednoduššího, než si zjistit další informace o tomto jedinečném historickém skvostu a to na stránkách usedlost-safranka.cz. Dozvíte se vše o dopravní dostupnosti i občanské vybavenosti. Zjistíte, kde si můžete v okolí Šafránky odpočinout a načerpat nové síly nebo vyrazit na rodinný nákup. Pokud zamýšlíte koupi luxusního bytu, dozvíte se na těchto stránkách vše o jeho financování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *