Pořiďte rodině do bytu…

dárkyZamrznout v jednom interiéru a dál ho už nerozvíjet možná někomu vyhovuje. Většina lidí si ale přeje žít v krásném prostředí, které neustále zvelebují, upravují a podrobují malým, ale milým změnám. Proto jsou taky předměty do bytu, ať už dekorační nebo účelné hodně oblíbeným tématem dárků.

Rodina mívá obvykle mnohem lepší přehled o tom, jak navzájem bydlíte, kde žijete, jaké věci se vám líbí, jakým stylem jste své bydlení zařídili. Právě proto se v rámci rodinných vztahů často kupují a věnovávají drobnosti do interiéru, kytkami počínaje a kusem nábytku konče. My zkusíme nyní vypíchnout pár unikátních drobností, které mohou posloužit jako super inspirace na dárek vhodný do každého bytu nebo domu. Jsou účelné a zároveň i okrasné, nemůžete se s nimi proto minout.

Efektní dekorace pro maminku

Hlavou rodiny sice bývá otec, ale srdcem domácnosti je vždy žena, maminka. Proto právě ona rozhoduje o zařízení a naprosté většině dekorací, protože, přiznejme si to, muži pro to nemají příliš cit. K výborným dárkům pro maminky tak můžete zařadit třeba unikátní a osobitý držák na víno. Designem je stylovaný jako ve vzduchu poletující laso se smyčkou na konci, do které se za hrdlo chytí láhev v horizontální poloze. Podobný design pak má i stojan na láhev na stejném principu, pouze namísto podoby lana vypadá jako řetěz.

Tip na článek:  Kvalitní střechy od profesionálů z Českého Krumlova

Masážní křeslo – velký dar k velkému výročí

Jestli je doma dostatek místa, může být žádaným společníkem. Masážní křeslo uvolňuje, působí jako malá relaxační oáza, kterou by možná doma uvítal každý, ale jen málokdo si jej skutečně pořídí. Jedná se o poměrně masivní kus nábytku, který prostor opticky zatíží, takže se hodí jen do větších prostor. Prodávají se podobná relaxační masážní křesla v rozpětí od nějaký pěti až třeba do sta tisíc korun. Horní hranici nejspíš atakovat nebudete, ale jako dárek k 50. narozeninám se i levnější křeslo velice hodí.

Společná domácnost, společné vybavení

Domácnost obvykle bývá přizpůsobena potřebám více lidí, kteří v ní žijí. Proto se také nezřídka pořizují i společné dárky – pro partnery, kteří spolu žijí, pro mladý pár, který právě začíná společný život, a stejně tak i společné dárky pro rodiče. Vypíchněte, co mají společného – oba rádi pijí kávu nebo si dopřávají sušené ovoce? Pak výborným společně užitným předmětem do bytu může být nový presovač, z kterého teče výborná káva nebo třeba přístroj na sušení ovoce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *