Sněhové frézy Vám pomohou s hromadami sněhu 2

Mnohé z nás velice překvapil razantní nástup zimy. Všude záplavy sněhu. Kdo je má neustále odklízet? Manžel s lopatou, který úklidem dvora a všech cestiček stráví několik hodin? Ale kdepak! V dnešním článku však máte slíbené vysvětlení rozdílů mezi jednostupňovými sněhovými frézami a těmi, které označujeme jako dvoustupňové sněhové frézy.

Tak tedy zaprvé – jednostupňová varianta. Nákup tohoto typu sněhových fréz zvažujte pouze v případě, že potřebujete odklízet čerstvě napadaný sníh z menšího prostranství. Na úklid nejrůznějších sportovišť pro nedělní utkání místního fotbalového klubu tedy rovnou zapomeňte. Jednostupňové frézy vyžadují zpevněné plochy. Myslíme tím tedy chodníky, krátké příjezdové cesty a podobné. Rotující šnek si samostatně pohybuje sněhovou frézou dopředu, nemusíte se tedy bát, že byste strávili odklízením sněhu polovinu svého mládí, vše probíhá maximálně rychle a efektivně, bez námahy. Systém šneku zároveň současně stíhá nabírat povrchový sníh, který odhazuje až devět metrů daleko, pěkné, že ano?

Tip na článek:  Nenahraditelný pomocník - sněhové frézy

Zvažujete-li pořízení nějaké té výkonnější sněhové frézy, jistě budete nuceni sáhnout po dvoustupňovém typu. Takováto sněhová fréza si hravě poradí i se záplavou sněhu, vysokánskými závějemi, přemrzlým sněhem… ani udusaný sníh na příjezdových cestách nečiní dvoustupňové sněhové fréze problémy. Nezpevněný povrch taktéž není překážkou. S takovouto sněhovou frézou si můžete dovolit vyjet i na štěrk, trávu, kam je libo. Šnek uvnitř odhazuje sníh až patnáct metrů od původního místa. Většina takovýchto strojů se Vám zaručí, že odklidí za minutu až tunu a půl sněhu. Výkon a snadnou obsluhu jistě uvítají všichni majitelé rodinných domů v horských oblastech. Tak hurá, nejvyšší čas si nějakého takovéhoto mazlíčka pořídit domů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *