Průlomový objev Lightway prosvětlí každodenní život

Slunečných dnů bylo v tomto roce zatím pouze poskrovnu. Nutno podotknout že od nedostatku slunečných paprsků se odvíjí celá řada psychických i fyzických problémů. Deprese, úzkostlivé stavy, bolesti hlavy a další nepříjemnost komplikují život všech citlivějších jedinců, kterým denní světlo podpořené slunečními paprsky zkrátka a jednoduše schází. Z ekonomického hlediska je nedostatek světla také nemalým problémem zatěžujícím naši peněženku a bankovní konto. Jen se rozhlédněte kolem sebe – kolik zářivek, žárovek a dalších světelných zdrojů vás obklopuje? A opravdu vás toto umělé světlo naplňuje?

ID-10023476Zázrak jménem Lightway

Lightway – v doslovném překladu „směr světla“ dokáže skutečně efektivním způsobem nasměrovat denní světlo tam, kde jej zrovna potřebujete. Jedná se o moderní světlovod, který prozáří i ten nejpochmurnější den. Při výběru nového světlovodu je nutno vzít v potaz množství a intenzitu světla, které do místnosti proniká. Pokud se rozhodnete pro světlovod Lightway, můžete si být jisti, že tyto aspekty jsou již v rámci tohoto průlomového výrobku uspokojivě vyřešené. Jak světlovod vlastně vypadá? Jeho hlavní částí je křišťálová kopule na střeše, která zachytává maximální množství denního světla, které následně posílá do speciálního tubusu. Ten umožňuje vést denní světlo až do 50 metrů od kopule. Zdravé denní světlo k vám proniká skrz difuzér – rozptylovač světla, který světlo rozptýlí rovnoměrně po místnosti.

Tip na článek:  Kalibruji, kalibruješ, kalibrujeme aneb Co všechno víte o kalibrech?

Nebojte se zklamání

Aby byla funkčnost světlovodů opravdu maximální, je každý výrobek doplněn o speciální prvek nesoucí název Blue Performance, který zbraňuje protékání vody skrz světlovod a poškozování interiéru a stavebních konstrukcí. Prvek chráněný patentem také zabraňuje únikům drahocenného tepla v zimě a přehřátí místností v horkých letních měsících. Se světlovodem Lightway, jehož součástí je prvek Blue Performance, se tedy nemusíte obávat vlhkých stěn, plísní ani nebezpečných bakterií. Světlovody jsou navíc plně kompatibilní k tepelnému prostupu u pasivních nebo nízkoenergetických domů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *