Usedlost Šafránka – luxusní byty na Praze 6

safranka

V současné době, kdy celou generaci mladých lidí ovládl trend vlastního bydlení a kdy se zároveň hlasitě volá po vyšších standardech, než na které byly zvyklé generace předchozí, rostou jako houby po dešti ve všech větších městech a v Praze zejména nové luxusní domy.

Luxus trochu jinak

Už na podzim roku 2012 otevřel zájemcům své brány nový komplex luxusních domů – usedlost Šafránka v Praze 6, který se od jiných developerských projektů zásadně liší především tím, že vznikl přestavbou původní zástavby ze 17. století. Zájemcům nabízí nejen luxusní, ale také velice klidné bydlení vzdálené jen 20 minut od samotného centra hlavního města, s vynikajícím dopravním spojením a kompletní infrastrukturou. Luxusní domy zde vyrostly společně s velkými nákupními a zábavními centry, najdete tu všechny typy škol, dvě velké nemocnice i golfové hřiště.  Pro zájemce o toto ne zcela tradiční bydlení jsou zde připraveny k prohlídce vzorové byty, jejichž náhled spolu s nákresy plánovaných zahradních úprav je k dispozici na usedlost-safranka.cz.

Nadstandardní komfort

Pokud jste ještě nenašli bydlení, které by splňovalo všechny vaše nároky, návštěvou usedlosti Šafránka rozhodně nic nezkazíte. Zdejší okolí vyzařuje specifickou atmosféru, ve které se mísí historie se současnými nejmodernějšími trendy – luxus, komfort, pohodlí, bezpečnost, maximální soukromí… Vybírat můžete mezi skvělým, lepším, ještě lepším a nejlepším. Luxusní byty o velikosti 4+kk nebo 5+kk o rozloze 102 až 230 m čtverečních splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Bližší informace o těchto bytech a možnosti jejich financování lze dohledat na usedlost-safranka.cz, kde si rovněž můžete prohlédnout jejich interiéry, které však samozřejmě lze individuálně přizpůsobit kupci tzv. na míru.

Tip na článek:  Luxusní bydlení na Praze 6 nese název Rezidence Šafránka

Kompletní servis

V nabídce je celkově 12 bytů společně s nebytovými prostory, které může kupec využít zcela podle svých představ. Protože je 4 500 m čtverečních velký areál kompletně uzavřen a zabezpečen, lze se zde v podstatě zcela uzavřít před nepříjemnostmi světa venku, děti si mohou hrát na zahradě, k dispozici je bazén i sauna a místní správce je připraven vyjít nájemníkům všemožně vstříc, a to včetně péče o domácí zvířata po dobu dovolené nebo zajištění večerního hlídání dětí. Toužíte-li zkrátka po tom nejlepším, co je v současnosti k mání, rozhodně byste odkaz usedlost-safranka.cz neměli nechat bez povšimnutí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *