Ušetřete bytový prostor 2

V minulém díle jsme Vám představili několik možností využití regálků, které si zvládne zhotovit každý schopný kutil u sebe doma.  Řekli jsme si, že Vám přineseme ještě dva jedinečné tipy, jak využít regálky.

Avšak jako tu nejoriginálnější a nejnápaditější možnost jsme shledali kostky, tedy koš e z mořské vochy, kam můžete uschovat snad cokoli. Snad jen špinavé boty bychom nedoporučovali, nemusela by to kostka-koš vydržet bez újmy. Vložíte-li i kostičky do regálů okolo, kterým navíc připevníte kolečka, uvidíte, jak vtipná židlička s úložným prostorem Vám rázem vznikne pod rukama.

Skvělé boxy na hračky ušetří čas, to Vám tedy garantujeme! Všechna autíčka, panenky, plyšáčci i jiné hračky samy uvítají, když je děti uklidí ihned, když jim zavelíte: „Uklízet!“ Nebojte se žádného pláče, s hravými boxy půjde úklid jedna báseň, přesvědčte se sami, nebudete ani věřit, že to jsou Vaše děti. Děti, které samostatně uklízejí hračky. Strachovat se nemusíte ani o bezpečnost práce, úklidu. Plastové boxy s kulatými hranami nikomu neublíží.

Tip na článek:  Bydlení - Zjistěte, jak správně větrat!

Pokud i pro plastové boxy uděláte regálek, do kterého jej umístíte, nejen, že máte o jednu sedací plochu navíc, ale můžete začít boxy umisťovat i na sebe, což nebylo možné tehdy, když boxům chyběl vrchní díl. Samozřejmě, aby byl výsledek co nejbezpečnější. Bylo by vhodné každý následující regálek dělat menší a menší, aby se mohly boxy skládat vzhůru na sebe. Jistě Vás napadne, že to ještě není vše. Není! Každý vrchní díl regálu opatřete kolem dokola obrubou ve výšce deseti centimetrů a šířce takové, aby vnitřní plocha (bráno z půdorysu) byla o trošičku větší než obsah spodní plochy regálu, který bude následovat při stavbě věže z boxů. Přejeme hodně zdaru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *