Bazén nejen na prázdniny 1

A jsme tu opět se článkem na pokračování, tentokráte se netýká žádné zahradní techniky, pěstování rostlinek, ani ničeho podobného. Čeká nás miniseriál o bazénech, vychytávkách ve vodním světě. Máte se nač těšit, uvidíte!

Vlastnictví bazénu zvažuje snad každá rodina minimálně jednou za život. Dostali jste se právě do takového období, kdy nevíte, zda investovat do nelevných bazénů, anebo raději v létě vyrazit k rybníku, do aquaparku? Přinášíme Vám několik tipů, třeba Vás právě ony přesvědčí, jaký je to pocit mít doma na zahradě soukromý bazén, do kterého můžete jen Vy a Vy, žádní otravní lidé čekající ve frontě na tobogán, ukřičené děti.

Jistě to znáte, s prominutím, to otravné žvanění souseda, že byste koupí bazénů vyhodili spousty peněz, nejhezčí dny v roce byste proběhali okolo čištění bazénu, hráli byste si na malého chemika… Ale nedejte na takového řeči, vlastnictví bazénu je taky spousta radosti a legrace, budete se sami divit, jak se ona proklínaná investice vyplatí.

Tip na článek:  Sauna a její výhody – posílí imunitu a zlepší vaši kondici

Užívat si průzračné a teploučké vody po celý rok? Sci-fi? Ale kdepak! Tento zázrak, u něhož za málo peněz získáte hodně muziky, se jmenuje Swim Spa. Ve volném překladu tedy vodní, plavecké lázně. Jinak také termální bazén, kde nechybí kvalitní protiproud, který předznamenává plavání nekonečně dlouho. Ne pouze několik měsíců v létě, avšak po celý rod, doslova. Zkrátka si skočíte do vody a plavete třeba až do aleluja, je to jen a jen na Vás. A standardní výbavička zahrnuje rovnou filtraci, ohřev, ozonizaci, a dokonce i osvětlení.

Jak už se v jednom animovaném snímku povídá: „Měl bys plavat, měl bys plavat, měl bys plááváát…“ Měli byste opravdu začít plavat. Vždyť je to snad nejšetrnější způsob udržování kondice. Nejvyšší čas odvrhnout všechny předsudky, pustit se do čtení pokračování tohoto miniseriálu o bazénech a vyrazit na nákup bazénu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *