Římské rolety pomohou stínu v interiérech

Římské roletyPreferujete dokonalé zastínění v obývacím pokoji, v kanceláři, v ložnici, přijímacím salónku a jinde v interiéru? Římské rolety jsou moderním a zároveň praktickým řešením k vytvoření požadovaného stínu v jednotlivých místnostech. Navíc – díky bohatému výběru materiálů, barev a designů si dopřejete atraktivní doplněk do domácnosti nebo do prostorů firmy.

Populární římské rolety
Římské rolety se drží v nejvyhledávanějším zboží a uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Pomohou vám nejen s dostatečným zastíněním vždy, kdy potřebujete, ale jednoduše díky nim zvýrazníte  styl místností. Pokud se rozhodnete pro instalování římských rolet, můžete tak učinit prakticky v každé vybrané místnosti. Roletu tvoří několik horizontálních ploch. I během manipulace si zachovávají uhlazenost a neporušenost. Díky stahování si přizpůsobíte shyby optimálnímu světlu do vašeho pokoje. V transparentních očkách se umisťují vodící šňůry ve stejné barvě látky. Rolety se dají ovládat také řetízky z různých materiálů a vzorů a ovládání lze motorizovat, abyste mohli pohodlně upravovat sklony pomocí dálkového ovladače. Centrální řídící jednotka zařídí ovládání více rolet najednou a podle libosti – stačí zvolit vyhovující programy.

Tip na článek:  Inspirace k výběru kvalitních podlah

Jak na výběr římských rolet?
Stínící techniku doplňují různé látky, které si můžete vybrat ze široké škály materiálů a také vhodného zabarvení. K dispozici máte online katalog látek, kde si zvolíte rozmanité barvy, odstíny a designy. K dostání jsou světlé i tmavé odstíny, aby se mohla upokojit každá místnost a nebyl narušen celkový styl interiéru. Jestliže máte hned několik kandidátů na látky a marně se snažíte udělat správné rozhodnutí, mohou vám pomoci showroomy, kde se dá zboží osobně prohlédnout. Showroomy pro římské rolety momentálně najdete v Praze, Zlíně, Brně a ve Velké Bíteši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *