Vyzdobte si byt na Valentýna 2

Jak jsme Vám nedávno slíbili, přicházíme s pokračováním valentýnského zdobení a zkrášlování bytu. Naše rady jistě uvítají všichni, kteří ještě nepodlehli plastovým a plyšovým srdíčkům, medvídkům a jiným kýčovitým ozdobám, které si vzájemně darujeme právě čtrnáctého února.

Dnes se spolu s námi můžete těšit na další dva tipy, kde hlavní slovo mají orchideje. Zaručeně budete bodovat, darujete-li výsledné dílo svému protějšku, ideálně ženě. Ale i leckterý muž uvítá květinový dar.

Proč darovat obyčejnou kytici růží, či jakékoli jiné květiny, když si s darem můžete trošku vyhrát, vylepšit jej? Vyrobit následující variaci není nic složitého, natož pak časově náročného. Během několika málo minut máte výsledek hotov. Připravte si ozdobný podšálek, či jakoukoli jinou vhodnou mělkou mističku pod orchidej. Zapomenout nesmíte ani na nejrůznější větvičky, borovicovou kůru. A když už budete na návštěvě ve zmrzlém lese, pokuste se sehnat kousek mechu. Budete-li mít štěstí, v lese jistě najdete i nějaké pěkně prachové peříčko, pokud ne, navštivte obchod, kde peří prodávají. Do ruky vezměte i tavnou pistoli. A hurá do tvorby. Na talířek vhodně umístíme borovicovou kůru, na niž posadíme kousek mechu okolo tak, aby uprostřed vznikla prohlubeň pro rostlinku. Pokud bude celá skulptura stabilní, máte vyhráno. Přilepíte kůru k talířku, mech zase ke kůře. Vše vhodně dozdobíme peříčky a větvičkami, popřípadě střídmě prvky s motivy srdce. A máte hotovo.

Tip na článek:  Zlevněte si své nákupy na internetu díky několika písmenkům

Na druhý výtvor si budete muset pořídit několik barevných odrůd orchideje, košíček, mech a jakékoli prvky pro dozdobení. Fantazii se zde meze opravdu nekladou. Tvorba je zde ještě snazší, než u předchozího díla. Cílem je vyrobení orchidejového košíčku. Připravený košík vystelete mechem, do něhož vsadíte připravené orchideje, které vhodně dozdobíte. Malý tip na závěr – abyste docílili elegantního výsledku, nekupujte příliš barev orchidejí, ale vsaďte na dvojice, maximálně trojici barev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *