Dejte si bazén pod střechu!

zastreseni-bazenuKdo by nechtěl mít na zahradě bazén? Mnoho odpůrců vlastních bazénů se nenajde, protože ve vedrech je naprosto ideální si zaplavat někde, kde se nesejde desítky až stovky různých osob. Na bazén se potřebuje dostatečné místo, pokud ho máte, není problém si zajistit osvěžující chvilky kdykoliv během roku. S bazénem je ovšem spojena nejen zábava, ale i práce s údržbou. Už víte, jak si usnadnit čištění vašeho bazénu? Zastřešením!

Zastřešení bazénů podle vašeho přání

Zastřešení bazénů se dá udělat různě. Může vám stačit jednoduché lamelové zakrytí bazénu, když preferujete bezpečný a zároveň snadno manipulovatelný způsob zakrytí. Dvoukomorový profil lamel rovněž zajišťuje dostatečnou tepelně-izolační funkci. Bazénové zastřešení Albixon vám nabízí různé varianty, ze kterých si jistě vyberete ideální řešení pro vaše prostory. Originální a přitažlivý design Monaco vychází po konstrukční stránce z tvaru čtvrtkruhu a vy se můžete pohybovat v podchozí, rovné části zastřešení.

Tip na článek:  Hledáte místo, kde budete v létě trávit čas se svojí rodinou? Pořiďte si dřevěnou pergolu

Zastřešení bazénů Albixon – to je i zastřešení Casablanca, které symbolizuje luxusní provedení. Provádí se podchozí výška, takže nebude mít nikdo problém se pod zastřešením pohybovat a relaxovat podle libosti. Lze využívat i prostor v okolí bazénu během nepříznivého počasí. Zastřešení Casablanca Infinity představuje pěkné a snadné provedení pomocí inovované technologii výroby. Výplňový materiál má jemnější a vzdušnější vzhled, rovněž dekorovou povrchovou úpravu Carbon design.

Dosud se rozhodujete pro správný bazén? Nabídka bazénů Albixon zahrnuje různé velikosti a tvary. Nechybí laminátové, fóliové nebo bazény s přelivovou hranou. Společnost Albixon se řadí v současné době mezi největší výrobce bazénů a zastřešení bazénů. Více než dvacetiletá zkušenost vám zajistí výborné rady pro vaše konkrétní požadavky na bazény a jejich zastřešení.

Jeden myslel na “Dejte si bazén pod střechu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *