Lokality na bydlení, kde se vám bude dobře žít

Lokality na bydlení, kde se vám bude dobře žítK nejvyhledávanějším místům k bydlení rozhodně patří Praha a okolí. Do Prahy se stěhují nejen naši občané, ale narůstá zájem cizinců. Možná by se někomu mohlo zdát, že pěkné pražské lokality už jsou dávno obsazené, ale můžeme vás ujistit, že stále vznikají nové, kde se budete cítit velice příjemně.

Rychlý výběr bytu

Podle nových projektů si dopřejte třeba nové byty v Praze 10. Zde najdete bydlení blízko přírody a zároveň nevytáhnete paty z hlavního města. Další developerský projekt vznikl například na rozhraní dvou městských částí Prahy  – Malvazinek a Smíchova. Nové byty Smíchov jsou umístěny v luxusních vila domech, které dokonce získaly jména různých světových metropolí.

Nové byty seženete v různých rozměrech – garsoniéry, 1 + kk, 2 + kk, 3 + kk, 4 + kk, 5 + kk 6 + kk. K dispozici jsou také nebytové prostory. Výběr můžete zaměřit na lokalitu, typ bytu nebo na cenu. Pražské bydlení v nových bytech vás přijde i na několik miliónů. Novostavby v přírodě jistě potěší jedince, kteří musí být z nějakých důvodů v Praze natrvalo, ale nechtějí přijít o  výhody bydlení v přírodním prostředí. Byty Praha 10 nabízí lukrativní místa s výhledem na krásné scenerie. Zůstanete blízko Hamerského rybníka a Botičského potoka, poroste vám zeleň pod okny. Pro děti a dospělé doplňují klidné prostředí cyklostezky, trasy pro in-line bruslaře, golfové hřiště nebo sportovní areál. V případě, že se rozhodnete vyjít někam za turistikou, budete mít atraktivní místa doslova po ruce.

Tip na článek:  Prodáváme nemovitost v Českých Budějovicích: Vyplatí se pomoc realitní kanceláře či nikoli?

Nové byty Praha – to je moderní styl ubytování, kde se bude odvíjet váš pohodový rodinný či samotářský život. Zklamáni nebudou děti, sportovní nadšenci, ani osoby zvyklé na dostatek odpočinku. Do nových bytů v Praze se snadno dostanete autem nebo městskou hromadnou dopravou. Několik minut do centry vám bude zárukou, že nikdy nepřijdete o důležité akce a události velkoměsta.

0 komentářů: „Lokality na bydlení, kde se vám bude dobře žít

  • 4.4.2014 (8.35)
    Trvalý odkaz

    Boužel ceny za byty jsou v Praze stále dost vysoké – a to hlavně u novostaveb. Pro někoho, kdo se do Prahy teprve chystá přistěhovat je lepší asi pronájem. Tedy alespoň my jsme to tak řešili. Teď postupně chceme přejít do vlastního domku na hypotéku.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *