Nové byty v Praze s terasou

Nové byty v Praze s terasou
Nové byty v Praze s terasou

Praha je velkým a rušným městem. Najde se skutečně spousta lidí, kterým vyhovuje svým tempem a především rozsáhlou nabídkou k uplatnění své profese. Věřte, že pokud uvažujete o přestěhování do Prahy, nemusíte se vzdávat myšlenky na bydlení v pěkném prostředí, obklopeném zelení, klidem a pěkným výhledem do okolí. Obstarat potřebné finance na bydlení vám pomohou i nebankovní půjčky, které můžete získat od různých finančních institucí.

Bydlení v nových bytech
Nové byty na Praze 10 přináší jedinečný bytový projekt Zelený Botič a Kaskády u Botiče. Výstavba zahrnuje bytové domy, kde nechybí nádherné terasy a balkóny s výhledem na potok Botič a přilehlé okolí. Po absolvování perných dnů si tady dobře odpočinete, protože byty jsou situovány do klidné části a kde jinde byste mohli lépe relaxovat než v zeleném prostředí?

Byty s pěknou terasou vám dodají potřebný komfort a navíc vám bydlení zpříjemní ochrana proti hluku v kvalitním provedení. Bydlení v bytě s předzahrádkou je nejen pěkný po estetické stránce, ale dopřeje vám mít povit, že nemusíte být zavřeni jenom ve stavbě. Byty Praha 10 – to je možnost se nastěhovat do bytových jednotek o velikostech 2+kk a 4+kk. K dispozici máte na výběr mezi 113 bytovými jednotkami. Tento projekt disponuje i budovami s malometrážními byty a také s nebytovými prostory v přízemí – jde o Kaskády u Botiče. Určitě uvítáte i možnost financování bydlení s půjčkou od České spořitelny.

Tip na článek:  Lokality na bydlení, kde se vám bude dobře žít

Oplocení vám dává větší pocit bezpečí a pro vaše vozidla upotřebíte garážová stání před všemi budovami. Prodej bytů v zeleni – v krásném srdci přírody v Praze, je dokonalý pro rodiny, páry i jednotlivce. Můžete si být jisti, že zmiňovaná lokalita bude vždy bohatá na zeleň a nestanete se sousedy jiných staveb, které zde v současnosti nevznikají.

Pochopitelně je centrum Prahy dostatečně blízko a vy se snadno dostanete k plnění vašich pracovních, kulturních a jiných  závazků v hlavním městě České republiky. Příznivci cyklistiky se dokonce mohou do příslušné lokality dostat díky vybudované cyklostezce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *