Stylový interiér s vestavěnou skříní

Stylový interiér s vestavěnou skříní
Stylový interiér s vestavěnou skříní

Každý si přeje dobře bydlet a nejlépe ve vlastním a pěkně zařízeném bytě nebo domku. Ne vždy se lze spokojit s designem mnohých bytů a musí se modernizovat a rekonstruovat, aby se skutečnost co nejvíce přiblížila vašemu snu o skvělém bydlení.  Jestliže tápete v novinkách z oblastí interiérů, pozvěte si profesionály na moderní interiéry a určitě vám poradí, jak realizovat do vašeho bytu úžasné vychytávky.

Bytové interiéry si můžete nechat stvořit na míru. Už je kvůli dobrému pocitu, že budete mít kolem sebe oblíbené barvy, je dobré nechat tvořit třeba interiérové studio. Někdo naopak potřebuje, aby se využil určitý prostor na zařízení a je pro něho nejideálnější zvolit možnost zhotovení kuchyně na míru – tedy kuchyňské linky, nábytek a další příslušenství. Realizace kuchyně pak probíhá včetně dřezů, odpadů, drtičů na odpadky, výsuvných šuplíků, domácího baru, komod na potraviny, osvětlení a všeho, co si klient představoval mít ve perfektně vypadající a sloužící kuchyni.

Tip na článek:  Pračka se sušičkou - nutnost nebo zbytečnost?

Uložte si vše s přehledem!

Byty nejsou nafukovací a proto se hledají praktičtější způsoby, kam vše uložit a zároveň nijak necitelně nezasáhnout do vytvořeného modelu prostoru. V tomto směru se ujaly vestavěné skříně, které se zhotovují na míru a vlastně si můžete vymyslet jakýkoliv kout nebo jiné místo, kam umístíte skříň.

Vestavěné skříně se dají snadno sladit s ostatním barevným zařízením již hotového interiéru. Sami si vyberete jestli vám vyhovují police či tyč na zavěšení. Posuvné dveře navíc získají prostor k dobru. Další způsoby otevírání se volí otevírací dveře na panty, otočné dveře v rámu. Vestavěná skříň může být realizována i jako větší šatna, kam snadno vstoupíte a objevíte, co potřebujete k oblečení.  Uvnitř můžete mít praktickou výsuvnou nebo výklopnou šatní tyč, vysouvat se mohou i police. Ve skříni najdou své místo  také zásuvky, drátěné koše, kravatník nebo kalhotovník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *