SIKO – Koupelny

SIKO – Koupelny
SIKO – Koupelny

Moderní koupelny a kuchyně nemohou postrádat extra vychytávky, které vylepší celkový design místností a i po praktické stránce si je dostatečně vynachválíte. V koupelně i v kuchyni je třeba promyslet každý detail a nezáleží na tom, jestli máte malou nebo velkou místnost.

Koupelna v novém
Vany, umyvadla, sprchové kouty, koupelnový nábytek – to vše dotváří koupelnový svět, kde ovšem v prvé řadě nesmí chybět pěkné obklady. Dnes máte možnost si dopřát mnoho barevných variant koupelnových obkladů od českých i světových firem s patřičnou  kvalitou. Třpytivý efekt světla a stínu stvoříte z kombinace vydutých a vypouklých obkladů. Mixovat můžete různé barvy – ty, které máte nejraději. Zajímavě vypadá i velkoformátová dlažba s jemnou strukturou linek nebo řezané mozaiky. Koupelny často doplňují vany s hydromasážním systémem s tryskami a mikrotryskami na záda a chodidla, které více podporují relaxaci po perných dnech. Koupelna je místem, kde se umisťuje i toaleta. Osobní intimní hygienu vylepšíte i vyhřívanými bidetovacími sedátky s filtrem. Toaletní sedátko se od obyčejného liší několika funkcemi – má samočistící program, může se různě regulovat  proud vody apod.

Tip na článek:  Jaké vybrat?

Kuchyně – každodenní pomocník
V moderní kuchyni naleznete domácí bary, vysouvací zásuvky a praktické vestavné domácí spotřebiče. Celkový design kuchyně vypadá sladěně a estetickou stránku dotváří i maličkosti jako vodovodní baterie. Velkou pozornost věnujte kuchyňským obkladům, aby ladily k vaší kuchyňské lince a jiným doplňkům. Základem kuchyně jsou dřezy a k nim vhodné dřezové baterie, které se vyrábějí v mnoha variantách. Mimochodem v nabídce se setkáte i namontováním všech spotřebičů, dřezů a baterií při koupi nové kuchyně do vašeho obydlí. V současné době nezapomeňte na pořízení praktických drtičů odpadu, uvidíte jak snadno si poradí s již nepotřebným.

Jeden myslel na “SIKO – Koupelny

  • 11.7.2013 (9.51)
    Trvalý odkaz

    Zdravím, jen bych doplnil, že se také vyrábějí svítící vanové baterie. Nemám ponětí co se týče jejich praktičnosti, ale párkrát jsem při svém hledání na ně narazil a musím říct, že vypadají opravdu hezky. My máme doma úplně obyčejnou chromovou baterii, ale nemohu si na ni stěžovat, hlavní je, že funguje tak jak má!
    Lukáš

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *