Rekonstrukce bytového jádra snadno a rychle

Rekonstrukce bytového jádra snadno a rychle
Rekonstrukce bytového jádra snadno a rychle

Ne všichni se narodí s možnostmi si svépomocí zajistit kvalitní rekonstrukci bytového jádra. Skvělé bydlení je ovšem prioritou většiny osob a mnohé domy se bez řádné rekonstrukce prostě neobejdou ještě za vašeho života. Specialisté na rekonstrukce bytů a bytových jader se prostě hodí!

Výběr firmy s tradicí!

V případě, že hledáte firmu, která by vám plně zabezpečila rekonstrukce bytového jádra, dopřejte si výběr dle zkušeností, doporučení a rozsahu poskytovaných služeb.  U firmy INSEBO se můžete spolehnout nejen na kvalitně odvedené práce, ale i odborné konzultace, tvorbu konkrétních nabídek, realizaci nejen rekonstrukce bytů a bytových jader v Brně a okolí, ale také rekonstrukce koupelen, sociálního zařízení a instalatérských a topenářských prací. Nebude chybět ani záruční a mimozáruční servis, který se jistě využije při různých příležitostech a vzniklých problémech.

Rekonstrukce bytového jádra Brno není žádným během na dlouhou trať! Konkrétně můžete mít do dvou týdnů zcela novou koupelnu třeba ve vašem panelákovém bytě. A určitě ji nepoznáte, protože se dá změnit k nepoznání. Místo klasických starých umakartových  jader budete mít zcela nové konstrukce. Dočkáte se nových rozvodů vody, elektriky a odpadu. Moderní styl doplní designově neodolatelné obklady, dlažba a různé předměty k dennímu používání. Není vyloučena ani celková rekonstrukce bytu, nebo naopak budete mít zájem jen o výrobu nové kuchyňské linky, výměnu dveří, vymalování apod.

Tip na článek:  Potřebujete opravit chalupu? Vyzkoušejte tyto 3 vychytávky

Rekonstrukce topného systému

Výborné instalatérské, plynařské a topenářské práce potřebují individuální přístupy za pomocí kvalitních a zároveň cenově dostupných materiálů. Topenáři Brno jsou tu pro vás, pokud budete potřebovat namontovat otopná tělesa, zrekonstruovat kotelnu nebo udělat nové rozvody topení. Rádi vymění staré radiátory za nové, vymění termostatické ventily, stoupací potrubí, kotle a postarají se i o servisní služby k vaší maximální spokojenosti. Topenáři Brno vám ochotně připraví podrobné návrhy pro topný systém k individuálním potřebám, zrekonstruují části nebo kompletní topný systém. Požadovat můžete i různé další činnosti spojené s topenářskými pracemi.

2 komentáře: „Rekonstrukce bytového jádra snadno a rychle

  • 3.7.2013 (11.06)
    Trvalý odkaz

    Rekonstrukce koupelny většinou netrvá dlouho, pokud tedy nemáte nějaké extra požadavky nebo se nevyskytne nějaký konstrukční problém. Boužel to druhé se přihodilo nám a z 2 týdnů rekonstrukce byly 4 a za to děkujeme minulému majiteli bytu, který se rozhodl, že si koupelnu udělá sám ale nějak to nedomyslel.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *