Sháníte nový kočárek? Poradíme, kde hledat!

Sháníte nový kočárek? Poradíme, kde hledat!
Antranias / Pixabay

Příchod nového člena rodiny na svět je pro rodiče jedním z nejsilnějších a nejkrásnějších zážitků v životě. Trpělivé přípravy, shánění výbavičky, ale i nákup autosedačky nebo kočárku – i to se s největší pravděpodobností nachází na vašem „novorozeneckém seznamu“. Vždyť i jedno staré pořekadlo praví, že: „kdo je připraven, není překvapen“. Málokdo si ovšem uvědomuje, že nákup výbavičky zatíží rodinný rozpočet značnou měrou. Částky, investované do miminka, se pohybují v obřích cifrách a maminky společně s tatínky, snaží ušetřit pokud možno co nejvíce finančních prostředků bez toho, aby byli nuceni dělat kompromisy v kvalitě jednotlivých výrobků. Máme pro vás jeden tip na e-shop, kde zakoupíte kočárky i doplňky pro novorozence i batolata za velmi příznivé ceny.

Bohatá a neustále aktualizovaná nabídka kočárků

Následující řádky budou věnovány eshopu AAAkočárky.cz, kde – jak již jeho samotný název napovídá – naleznete nespočet značkových kočárků a dalších výrobků pro děti za velmi příznivé ceny. Velké oblibě se mezi rodiči těší zejména kočárky Firkon, které jsou produktem polské rodinné firmy, jež poprvé spatřila světlo světa v roce 1987. Kočárky Firkon jsou známé svou kvalitou, estetikou a dlouhou životností, stejně jako důrazem na maximální bezpečnost a komfort dítka. Kočárky jsou vyráběny v souladu s evropskými normami EN1888. V e-shopu ovšem naleznete také  kočárky Camarelo, jejichž výroba probíhá taktéž v Polsku a mezi největší přednosti těchto výrobků patří jejich ultra-lehká a odolná konstrukce. Vaší pozornosti by ovšem neměl uniknout ani kočárek Patron, který patří do portfolia výrobků ryze české společnosti Patron Bohemia s tradicí již od roku 1999.

Tip na článek:  Bazény! Jaký vybrat? 

Nakupujte pěkně z pohodlí domova

V e-shopu AAAkočárky.cz, který patří stejnojmenné firmě AAA Kočárky, můžete nakupovat v kteroukoli denní či noční hodinu, o svátcích, ale třeba i víkendech. Otevírací doba zde jednoduše neexistuje, proto se při nákupu nemusíte rozhodovat ve spěchu a stresu, ale všechny výrobky důkladně porovnat a vybrat z nich ten, který bude nejvíce vyhovovat vašim představám a požadavkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *