Vířivka povzbudí vaše tělo

softub-virivka-2Nebojte se relaxovat! Vířivé bazény Softub jsou jednou z možností, jak si dobře odpočinout po náročném dni. Chvilky strávené ve vířivce způsobí uvolnění vaší mysli, uleví duši i tělu. Dokonalou harmonii můžete doladit například díky LED osvětlení, kdy se pod vodní hladinou vířivky objeví spoustu uklidňujících barev. Do vířivé vany si doma můžete odskočit kdykoliv, což je určitě dost výhodné.

Vířivé bazény se jednoduše nainstalují do domácího prostředí. Vířivka Softub vyniká svou lehkostí a snadnou instalací. Nízká hmotnost umožňuje rychlé přenesení kamkoliv budete zrovna potřebovat. Nebojte se žádného nepříjemného hluku, jde o tichou společnici se speciální technologií Whisper. Vířivka Softub vás přesvědčí i svou energetickou úsporností a odolností proti všem vlivům počasí. Dát si ji můžete tedy kamkoliv a očekávejte dlouhou životnost a vysokou odolnost proti opotřebení.

Vířivky Softub mají kulatý tvar pro vysokou flexibilitu. Díky speciálnímu ozonátoru budete mít ve své vířivce zajištěnou křišťálově čistou vodu pro každé koupání. Podle libosti si vyberete oblíbenou polohu na sezení nebo na ležení a jen si budete užívat maximálního pohodlí díky měkké a stabilní pěně Polybond.

Tip na článek:  A co děti? Mají si kde hrát? Pořiďte jim pískoviště!

Pro příznivce vířivých van a bazénů máme praktickou novinku. Jedná se o ratanový schod v jiném tvaru, než lze najít u celého obložení. Ratanový schod se používá pro vířivky umístěné do rohu a tam, kde není k dispozici hodně volného prostoru. Za příznivou cenu můžete schod z ratanu využívat k modelům vířivých van Legend a Resort.

Zajímá vás, jak skutečně fungují vířivé vany a jak vypadá novinkový produkt ratanový schod? Vyzkoušení všech vířivek Softub vám bude umožněno při návštěvě showroomu Vířivek Softub na Praze 10 – Štěrboholy. Kromě pracovní doby se můžete domluvit na prohlídce i o víkendu, večer a kdykoliv mimo pracovní dobu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *