Aktuální trendy ze světa krbů a krbových kamen: Nechte se inspirovat!

Bez názvu 1Pravděpodobně každý majitel rodinného domu přemýšlel, zda interiér ozvláštní moderním krbem či nikoli. Pokud jste se pro tuto moderní dominantu místnosti rozhodli, pak nám dáte jistě za pravdu, že krbů je na dnešním trhu nepřeberné množství. Jak se zorientovat v nabídce? Odpovědí vám mohou být následující řádky, na kterých si představíme krby a kamna, která aktuálně vévodí moderním trendům tohoto roku.

Klasika nebo moderna?

Již při návrhu budete volit ze dvou základních skupin krbů a krbových kamen, které zahrnují krby rustikální a krby moderní. Kategorie moderních krbů ještě zahrnuje také krby designové, na nichž se bytoví designéři doopravdy vyřádili a řadě majitelů rodinných domků tak nemusí úplně vyhovovat. Pokud tíhnete ke klasice a interiér hodláte zařídit v rustikálním či venkovském stylu, působil by zde moderní krb s řadou designových vychytávek doslova jako „pěst na oko“. V takovém případě tak sáhněte po klasických, rustikálně řešených krbech, které se i v dnešní době těší velké oblibě.

Tip na článek:  Abyste při výběru podlahy nešlápli vedle

Moderní interiéry si zaslouží designové krby

Máte-li naopak interiér zařízený v moderním duchu, klasický krb vyměňte za ten moderní. Pokud rádi experimentuje, poohlédněte se i po designových kouscích známých interiérových návrhářů, mezi nimiž se čas od času objeví opravdové skvosty, jež budou tvořit nepřehlédnutelnou dominantu místnosti. Nezapomínejte ani na nezbytné doplňky, kterými místa okolo krbu vyšperkujete k naprosté dokonalosti a dodáte prostoru na originalitě.

Nesáhněte vedle při výběru!

Investice do krbu či krbových kamen rozhodně není zanedbatelná a mnohdy se může vyšplhat i nad 100 000 Kč. Proto je dobré objektivně zhodnotit, zda si můžete tuto investici dovolit. Pokud usoudíte, že ano, pak je nezbytně nutné oslovit profesionálního výrobce či prodejce kvalitních krbů, které vás překvapí nejen svým designem, ale také dlouhou životností. Jestliže chcete, aby vám krb přinášel radost po mnoho dlouhých let, nerozhodujte se při jeho výběru pouze na základě ceny, ale dbejte primárně na kvalitu. Právě ta je totiž zárukou budoucího úspěchu.

Informace použité v tomto článku byly převzaty z od firmy Topsys Praha, spol. s r.o., jejíž oficiální stránky můžete navštívit zde.

2 komentáře: „Aktuální trendy ze světa krbů a krbových kamen: Nechte se inspirovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *