Proč si pořídit domů nábytek z dřevěného masivu?

Mnoho lidí se dnes vrací k přírodnímu (či přirozenějšímu) lifestylu: ať už jsou to biopotraviny, stěhování se na venkov, více sportu a zdravější denní režim… Jedna z oblastí, která k tomu také patří, je interiér. Vnitřní prostory našeho domova, kanceláře či hotelu, nemohou zůstat opomenuty.

1.1

Pokud máte vztah k přírodě, ke zdraví, jste si rádi jistí kvalitou toho, co používáte, nebo se vám třeba jen líbí robustní design, podívejte se níže, zda je nábytek z masivu právě pro vás.

nábytek z masivu

  • Má kouzlo živé přírody, a to i doslova – stromy jsou velmi dlouho po pokácení živé. Proto z něj můžete cítit vůni i živost.
  • Má nezpochybnitelnou kvalitu – dřevo je bytelné, robustní a jednolité. Těžko se s ním něco pokazí. (Může se samozřejmě poškrábat.)
  • Povrchové úpravy jsou jednoduché a různorodé – lakování, impregnace voskem, moření, žíhání, zlacení… Díky široké škále možností můžete získat přesně takový nábytek, jaký si představujete.
Tip na článek:  Dodejte svému bydlu šmrnc rustikálním nábytkem

nábytek z masivu Vydrží s vámi roky – vyvinete si k němu citový vztah a vrátí se vám zpátky investice.

  • Je zdravotně nezávadnýdnes už se tato vlastnost těžko hledá. Jste vy či vaše děti alergici? Díky ošetření nábytku se nemusíte bát.
  • Zapadne do různých druhů interiérui „přírodou nepolíbení“ jej dokáží designově ocenit a využít v zařizování místnosti.

šuplíky pod postele

Dřevěný nábytek najdeme všude kolem nás. Je nadčasovým, univerzálním produktem kvality a pohodlí. Ať už potřebujete pořídit šatní skříně do pokojů svého penzionu, nový psací stůl do pracovny nebo praktické šuplíky pod postele, nemusíte se obávat o spokojenost a kvalitu. A proto pro vás nábytek z dřevěného masivu máme.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *