Inspirujte se pro výběr vašeho nového rodinného domu

Inspirujte se pro výběr vašeho nového rodinného domuToužíte po vlastním bydlení a chystáte stavbu rodinného domu? Pak jsou následující řádky určeny právě vám. Nechte se inspirovat naším tipem a vyberte si dům přesně podle vašich představ.

Jako jsou požadavky na moderní bydlení dneška? Mělo by být pohodlné, mělo by dobře vypadat, být úsporné, ekologické a také za přiměřenou cenu. Všechny tyto požadavky splňují moderní nízkoenergetické dřevostavby. Jedné z nich se v našem dnešním tipu budeme věnovat.

Odpovídá vašim představám o bydlení elegantní rodinný dům o jednom podlaží? Pak pro vás může být ideální volbou bungalov 4+1 s obytnou plochou 122 m².

Dům pochází z produkce německé společnosti OKAL, která má s výstavbou rodinných domů mnohaleté zkušenosti a po celé západní Evropě již realizovala desetitisíce staveb.  Zajisté oceníte prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a otevřenou kuchyni. Dostatkem prostoru disponuje i větší ložnice, zbývající dva pokoje se nabízejí k využití dle vašich potřeb.

Tip na článek:  4 nejčastější chyby při nákupu sedačky – děláte je také?

Výhodou je i to, že dům lze po konzultaci s dodavatelem upravit, aby v maximální míře vyhovoval právě vašim potřebám. Při použití širších dveřích a dalších potřebných úpravách v projektu lze dům využívat i jako bezbariérový.

A jak dům vychází cenově? Záleží samozřejmě na celé řadě detailů, stupni dokončení atd. Pokud jste zručný řemeslník a postačí vám zvenku kompletně hotový dům, který bude mít okna, vstupní dveře, střechu a vnější omítku, zatímco uvnitř bude dokončena hrubá stavba (vnější stěny, vnitřní stěny a elektrické rozvody), pak můžete výrazně ušetřit, když stavbu dokončíte sami. Cena se v tomto případě pohybuje již od 18 000 Kč/m2. V případě, že chcete mít dům dokončený na klíč, včetně podlahových, malířských prací nebo dovybavení koupelen, bude cena začínat na 25 000 Kč/m2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *