Odborné instalatérské práce k vašim službám

Odborné instalatérské práce Voda, kanalizace, vytápění, plyn – vše je běžně používané v našich domácnostech, ale před fungováním musí proběhnout kvalitní instalace. Možná jste šikovní a podobné práce pro vás nejsou žádným problémem, ale je třeba se držet potřebných předpisů a stavebních norem.

Specializované instalatérské práce
Odborná firma je pro vás zárukou efektivního realizování instalací v dostatečné kvalitě a zároveň za rozumnou cenu. Po dokončení prací nemusíte mít žádné obavy z problémů s pojišťovnami nebo se zákony. Firma Ekomplex zaměstnává kvalifikované a pečlivě vybírané instalatéry s mnoha praktickými zkušenostmi. Samozřejmostí je dodržení domluvy a postupu prací. Od firmy získáte ucelenou nabídku činností pro vaše stavební objekty v rozsahu oborů voda, topení a plyn. Vodaři se postarají o instalace rozvodů užitkové a pitné vody, opraví, zrekonstruují a budou vám k dispozici v případě poruchy. Zajistí kanalizace, ohřívače vody, vodní zdroje a vodoměry.

Tip na článek:  V Českých Budějovicích najdete krásné byty k pronájmu i k prodeji

Od topenářů z Ekomplexu se dočkáte kvalitních služeb při rozvodech vytápění, od instalace, přes havárie, opravy a rekonstrukce. Rádi vyprojektují systémy rozvodu tepla, obstarají montáže a opravy rozvodů vytápění. Zajistí různé druhy vytápěcích systémů – lokální, etážové, ústřední, dálkové, podlahové, teplovodní nebo teplovzdušné.  Vyřeší topidla, komíny i regulaci tepla.

Plynaři Praha se postarají o kvalitní provedení plynoinstalace. Zajistí potřebné plynové kotle a spotřebiče, plynový servis i revizi plynu. Plynařské práce jsou komplexní a instalují se rozvody svítiplynu, zemního plynu a technických plynů. Topení v domácnostech a ve firmách lze vyřešit pomocí plynu. K vytápění budete potřebovat plynové kotle, kam se plyn dopraví plynovodem. Nejvíce plynové kotle spalují zemní plyn a může jít také o svítiplyn. Kotle vám můžeme prodat a rovnou namontovat. V případě potřeby jsme tu s nabídkou opravy, údržby a revize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *