Římské rolety proměňují zastínění pokoje v estetické kouzlo

římské roletyFantazie barev se rozehraje v pokoji, když odstíníte paprsky slunce. Místo okna se rozvine plocha vymalovaná barvami, které doplňují celkovou vizáž místnosti a dodávají jí tak předtím netušený rozměr. Pokoj je obohacen o estetické dílo, které může kdykoliv nabýt jinou podobu.

O čem je řeč? Za výše popsané jsou zodpovědné římské rolety, rozrůstající se trend v technikách stínění bytu. Jedinečný design, zajímavé technické řešení, originalita. Zaujali jsme vás? Čtěte dále.

Římská roleta je látka upevněná na mechanismu nad oknem, která se při spouštění či vytahování balí sama na sebe nebo se rozvíjí. Výsledný efekt je vynikající, krásná a libovolně nastavitelná souhra (třeba různobarevných) látek, které spolu hrají designový šarm.

Látka je vyztužena laminátovými pruhy, které zapříčiňují, že se na sebe navíjí do stejnoměrných závinů. Mechanismus se montuje 25-30 cm nad okno kvůli bezproblémovému fungování navinutí. Ovládá se jednoduše nekonečným řetízkem a látka se dá snadno odepnout pro vyprání na 30°.

Tip na článek:  Vyberte si obývací stěnu tak, aby vám ji sousedé záviděli!

Tento typ rolet je nejspíš vůbec nejelegantnější způsob stínění. Jednoduchost designu i užívání opět prokazuje svou moc. Jejich krása vynikne hlavně na delší řadě oken, když se správně zvolí délka jednotlivých rolet. Tak vznikne v místnosti téměř až hravá kulisa, která je funkční i estetická.

Všichni chceme útulný, hřejivý a elegantní domov. Římské rolety jsou prvkem, který se přímo vybízí k takovému efektu. Málokterá technika stínění bytu je tak vzdušná, elegantní, účinná i líbivá na pohled. Římské rolety si můžete vybrat hned z 8 barev a navolit si specifické rozměry, a to v příjemné cenové relaci.

Neváhejte a očarujte svůj domov kouzlem římských rolet – nejestetičtějším vynálezem v technikách stínění interiéru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *