Zahrada je skutečné potěšení

spinheike / Pixabay

Zahrada je pro mnohé skutečnou oázou klidu a relaxace. Bojíte se, že by vás péče o zahradu vyčerpala? Možná v dřívějších časech se zahrada rovnala také namáhavé práci, ale v současnosti seženete různé zástupce zahradní techniky, se kterými bude starost o zahradu úplná hračka.

Čemu se nevyhnete
Sečení trávy patří ke každoročním rituálům. Nejde o žádné jednou a konec, musíte se sečení věnovat několikrát za sezónu. A tak se v okolí můžete nadýchat vůně čerstvě posečené trávy a zároveň si užíváte vrčení motorů sekačky, zvuků traktůrků nebo vyžínačů.

Čemu se vyhnete
Na trhu se sekačkami si lze vybrat elektrické, akumulátorové nebo benzínové sekačky. Vyhnout se můžete nadměrnému hluku sekaček a jiných zahradních strojů, pokud vsadíte na správný výběr. Motorové sekačky od firmy Honda seženete jako čtyřtaktní. Výhodou čtyřtaktních sekaček jsou nižší vibrace, lepší výkon, nižší hluk, spotřeba a emise. Motorové sekačky Honda nabízí speciálně tvarované nože, umožňující sekání a sbírání mokré trávy.

Tip na článek:  Jak zajistit čisté a odolné podlahy v interiéru i exteriéru?

Výhody zahradní techniky

Honda zahradní technika si vás získá svou spolehlivostí a dlouhou životností. V případě problémů se můžete bez obav obrátit na rozsáhlou servisní a distributorskou síť v České republice. Možná vás zarazí vyšší cena sekaček, ale stačí vzít v úvahu mnohá pozitiva a bude vám jasné, že nejde o žádnou drahotu. Spolehnout se totiž dá na vysokou kvalitu, jednoduché ovládání, kvalitní servis, ergonomičnost strojů a bonusem je nesmrtelnost motorů. Snadná je i údržba a uskladnění jednotlivých druhů sekaček.

Zahradní sekačky na trávu Honda – Izy se dělí na bez pojezdu nebo s vlastním pojezdem. Sekačky řady IZY mají řadu výhod – podvozek je kvalitní a pevný, kuličková ložiska se nacházejí na předních i zadních kolech, sběrný koš na trávu má velký objem, lze mulčovat a speciální žací nůž se při střetu s pevnou překážkou nezničí.

2 komentáře: „Zahrada je skutečné potěšení

  • 27.7.2014 (14.54)
    Trvalý odkaz

    dokážete někdo porovnat sekačky Honda s jinýma, třeba Hecht nebo Bril?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *