Stěhování rychle a kvalitně

Většina jedinců a rodin se nevyhne stěhování a skoro každý si umí představit jenom dokonalou hrůzu s přemisťováním věcí z jednoho bytu do druhého. Určitý klid si můžete dovolit díky kvalitní stěhovací firmě, která vám spolehlivě přestěhuje vše včas a bez problémů.

Základem stěhování jsou krabice. Větší, menší a hlavně takové, aby v nich věci zůstaly během převozu a pohybování bez poškození. Rádi vám za nízký poplatek zapůjčíme krabice na stěhování. Pokud si u nás objednáte stěhování, máte veškeré krabice k zapůjčení zdarma. Není pro nás problém zabalit knihy, lednice nebo horu oblečení ze šatních skříní. Vše bude pečlivě zabaleno a nepoškozeno. Na obleky, šaty a kostýmy jsou ideální šatní krabice s tyčí. Dále získáte kartonové krabice různých rozměrů, plastové přepravky , uzamykatelné bedny, bublinkové fólie, extrudovaný polystyrén, vlnitou lepenku a další materiály.

Máte doma obzvlášť těžké věci a bojíte se, že s nimi nikdo nepohne? Stěhování těžkých břemen zvládneme do váhy 42 tun. Můžete chtít přestěhovat trezor a jiné věci. Mezi těžká břemena se rovněž řadí stěhování klavírů. Nejprve se s námi dohodněte na plánované trase a o povaze břemena. Je dobré také předem znát, kolik pater se bude překonávat během stěhování. K přestěhování máme k dispozici nejmodernější techniku a nechybí ani stěhovací robot. Jestliže máte zatím problémy s přestěhováním veškerého vybavení, nabízíme vám uskladnění v našem skladu.

Tip na článek:  Díl druhý: Elektrické ploty

Na vaši žádost zajistíme stěhování bytů se všemi potřebnými službami. Postaráme se o zabalení nábytku, náklad pojistíme do výše do výše 5 000 000 Kč a vše dopravíme podle požadavků a včas. Zárukou jsou nepoškozené věci. Obalové materiály si od nás můžete také zapůjčit. Navíc můžete průběh stěhování sledovat pomocí satelitní navigace a systému CarNet. V případě zájmu budete hned vědět, co se děje s vašimi věcmi právě v tuto chvíli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *